Jak nosit perly

Jak nosit perly

Perly jsou snadno kombinovatelným doplňkem. Hodí se skvěle k různým stylům i typům oblečení, u náhrdelníků je pouze potřeba zvážit ideální délku šňůrky. Krátké perlové náhrdelníky vypadají božsky s halenkami s límečkem nebo u svršků s hlubokými výstřihy. Dají se chytře zkombinovat i k tričkům na ramínka. Dlouhé princeznovské perlové náhrdelníky se naopak hodí ke korzetovým šatům s holými rameny.

Dodejte perlám moderní vzhled!

Trendy vzhledu dosáhnete také pomocí vrstvených perlových náhrdelníků nebo jedné dlouhé perlové šnůrky, kterou kolem krku omotáte na několikrát. Takto skvěle doplníte večerní koktejlové šaty nebo i formálnější kousky pracovních kostýmků. Efektu hollywoodských hvězd docílíte pomocí jemného uzlíku na konci perlové šňůrky, který je rovněž typickým znakem oblíbeného vintage stylu.

Dámy, které rády experimentují a mají v oblibě neotřelé kombinace, můžou zkusit na šňůrku perel připnout i přívěsek s další perlou nebo jiným ozdobným šperkem nebo drahokamem. U této moderní neobvyklé kombinace je ovšem potřeba sladit barvu perel, přívěsku a oblečení. K černým nebo tmavým kouskům oblečení můžete použít jakýkoli přívěsek, u jiných barev outfitu byste měly zvolit přívěsek barevně co nejvíce podobný svrškům nebo jiným částem oděvu.