Na Česko se žene nákupní horečka. Nechte se nakazit a pořiďte si k novému jarnímu outfitu i nový šperk se slevou 22%

Radosti není nikdy dost. A polovina dubna bude ve znamení radosti z výhodných nákupů. S jarem vtrhne do vybraných obchodů nákupní horečka. Ve dnech 12. – 14. dubna totiž proběhne už 10. ročník oblíbené akce Shopping Fever.


Shopping Fever na MoonPearls 2019


Nakoupit se slevami až 50 % může v té době úplně každý. Stačí před zaplacením uplatnit slevový kupon z časopisu ELLE, Marie Claire a Joy. Každý si přitom může vybrat, jestli sáhne po papírových kuponech, které najde v dubnovém vydání časopisů ELLE, Marie Claire a Joy, nebo jestli ušetří naše lesy a radši si stáhne slevy do svého mobilu.

Letos poprvé je totiž možné využít při nákupech i stejnojmennou mobilní aplikaci Shopping Fever. Díky téhle aplikaci si rychle najdete, co vás nejvíc zajímá. Aplikace funguje zároveň jako navigace po zapojených obchodech a je samozřejmě zcela zdarma. Stažení kuponů stojí 99 korun. Za necelou stokorunu si tak můžete užít výhodných nákupů v nejrůznějších obchodech doslova po celé České republice.

A protože jsme letos zahořeli nákupní horečkou i my, můžete v té době nakoupit se slevou také na našem e-shopu :) Udělejte si radost a stavte se během dní Shopping Fever i na moonpearls.cz.


Velká jarní sleva na perlové náušnice a perlový prsten


Stejně jako jindy tu najdete ty nejhezčí ručně navlékané šperky z pravých sladkovodních, mořských i nejluxusnějších tahitských perel, které dodají vašemu novému jarnímu šatníku šmrnc a punc jedinečnosti.

Jen během Shopping Fever 2019 tu ale díky slevovému kuponu z časopisu ELLE, Marie Claire a Joy nakoupíte o 22 % levněji!

Nechcete, aby vám tahle akce unikla? Nezapomeňte si nás přidat na Facebooku nebo Instagramu, kde vám ji rádi připomeneme.